Кошик
Доставка Укрпошта - 25 грн/коробка
Діа Кап (Паперові стакани від виробника)
+380688597595
+380 (68) 859-75-95

Секрет успеха Starbucks.

Секрет успеха Starbucks.

Перший заклад Starbucks відкрито в 1971 році в Сіеттлі і зберіг первинний вигляд. Він не змінився, тому його називають "музеєм Starbucks".

У магазині троє приятелів продавали кавове зерна власної обжарки. Щоб уникнути проблем з випадінням кави, що довго зберігається на складі, було розроблено власний метод отримання кави-порошка. Прохання клієнтів у кав’ярнях продавав каву без кофеїну.

 

Відвідувачі цінують Starbucks за можливість поспілкуватися в комфортних умовах з друзями або діловими партнерами.

Для цього створені умови: зручні меблі, ненапружний інтер’єр, безкоштовний доступ до Інтернету, а також особливе планування приміщень.

Діяльність Starbucks будується на принципах Наполегливість виробництва і Чесна торгівля, використовуються законну працю і підтримують заходи для захисту навколишнього середовища та екології.

Ідея писати на склянках імена людей, які замовляли напій і голосно вимовляли їх на весь зал, стала виділяти Starbucks серед конкурентів.

 

Баріста має відверто і доброзичливо спілкуватися з відвідувачами. Це офіційно зафіксовано в обов'язках. Співробітники та клієнти повинні мати відкритий візуальний контакт. Головна ідея бренду - це « спілкування і ще раз спілкування!»

 

Фундаментальний принцип закладу, від якого не відступають - світлі приміщення з денним світлом, але при цьому не сліпим очі.

 

Здається, компанія робить все заради комфорту людей. Але маркетингові трюки все ж розробляються. Наприклад, використання гофрокартонних кілець для паперові склянки (термочехол), Щоб було не гаряче рукам. Персонал надає безкоштовно, але ви можете отримати перстень з емблемою Starbucks. Його можна використовувати під час наступних покупок. Або термостакани, купивши які, пізніше клієнт буде використовувати для інших напоїв. А логотип Starbucks буде створювати рекламу бренду.

Зайшовши в кав’ярню, ви почуєте приємну ненав’язливу музику. У той момент ця ж пісня буде гратися у всіх кав'ярнях мережі.

Діас Капс (Провідництво і продаж паперових стаканів оптом і трояндою)

 

  • Види паперових склянок
    Види паперових склянок
    Для багатьох з нас паперові склянки відрізняються між собою розміром і розквітом, іноді споживач помічає незвичну текстуру склянки. Потребувачу зручно і він просто не задумується, чому це так.
    Види паперових склянок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner