Кошик
Доставка Укрпошта - 25 грн/коробка
Діа Кап (Паперові стакани від виробника)
+380688597595
+380 (68) 859-75-95

10 переваги одноразових паперових стаканчиків.

10 переваги одноразових паперових стаканчиків.

У деяких перевагах паперовий стаканчикУ найбільш значущих рисах є такі риси.

 

1. Безпечність для здоров'я. Їжа виготовлена з натуральної целюлози, отриманої шляхом переробки деревини. Для виготовлення стаканчиків використовують папір, що складається з 30 відсотків хвойної та 70% ливарної целюлози.

 

2. Відсутність виділення хлору. На відміну від пластмасових стаканчиків, які не рекомендується використовувати для гарячих напоїв через виділення хлору при нагріві, папір не виділяє ні хлору, ні інших шкідливих речовин навіть при заповненні склянки кип'ятком.

 

3) Відсутність запахів інших людей. Качовий картон не виділяє при нагріванні жодних запахів, повністю зберігаючи аромат і смак налитого в склянку напоїв.

 

4) Не мийте чашок. З використанням якісних паперових склянок у заведенні відпадає потреба в миттях чашок, склянках та інших посудах для напоїв, що в деяких випадках є істотним плюсом. Кількість працівників у кав’ярні зростає, і це пришвидшує обслуговування відвідувачів.

 

5. Це дійсно одноразова подуда. Оскільки склянки під дією води й напоїв псуються, споживач може бути цілком впевнений, що йому наливають напій у нову склянку, яку не можна використовувати.

 

6 Незбагненна подушка. Це найбезпечніший вид посуду. Вони не б'ються і не псуються, якщо упаковка з ними через необережність упустити з висоти. Легка вага — ще одна достоїнства, оскільки пере транспортування стаканчиків не вимагає великих зусиль.

 

7 Безшумність також є важливою перевагою. Часто в громадських закладах буває занадто шумно через гуркіт і зв'якання посуду. Бумальні склянки зовсім безшумні і допомагають зберігати спокій та комфорт.

 

8) Легка і екологічна утилізація. На відміну від пластмасового посуду, паперові склянки не вимагають особливих умов для утилізації, не забруднюють довкілля і можуть без високих витрат бути перероблені після використання.

 

9. Чудові можливості для маркетингу. На стінках пластикових стаканчиків можна розмістити будь - яку рекламу. Як правило, мережі фаст-фуду оформляють стаканчики своїми логотипами або навченими принтами, формуючи у покупців свій позитивний образ.

 

10. Тривалість зберігання без змін властивостей. Можна зробити великий запас стаканчиків і не хвилюватися про строк їхньої придатності. Їх зберігання не потребує особливих умов.

Stakan.in.ua  (Провідництво і продажа паперових склянок оптом і в розпірку)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner