Кошик
Доставка Укрпошта - 25 грн/коробка
Діа Кап (Паперові стакани від виробника)
+380688597595
+380 (68) 859-75-95

Одноразові стаканчики для кави і чаю.

Одноразові стаканчики для кави і чаю.

Давайте пофантазуємо, і уявімо, що ми вирішили відкрити своє власне виробництво. Оскільки більша частина таких товарів завозиться з-за кордону, отримуємо шанс вже на старті заявити про себе. Що стосується дивідендів, то вони такі:

  • купівля в районі одного року;
  • Корисна продукція при посильних долученнях. Сума для запуску проекту: приблизно від 400 000 грн.
  • Цукрове виробництво.
  • Швидкість 40 - 50 склянок за хвилину.

Технологія виглядає так. За допомогою ультразвукового ультразвуку запаковують фарбу картонної заготовки. Але перед цим передує робота з розробки дизайну, створення заготовок.

Повантажуємось далі в дебри процес. Тепер нам потрібно підібрати обладнання для виконання описаних операцій. Ціна ліній залежить від країни-провідника і пізнання торгової марки. Його агрегати пропонують бренди з Китаю, США, Кореї. На вартість також впливає потужність лінії. Класифікація на рівні досить проста: низькошвидкісні (25-50 ст/м), Середньошвидкісні (50-90 ст/м) і високошвидкісні (90-140 см).

Чому картон не розкисується під дією вологого середовища?

Кожен, хто брав напої « на винос », запитував себе, чому картонні склянки не протікають, але відповіді так і не знаходили. Все тому, що, не знаючи специфікики, важко здогадатися, де саме прихований секрет. Зазвичай внутрішня частина паперових склянок покривається:

  1. воском;
  2. Тончастим шаром поліетилену;
  3. Клеющой добавкою.

Крім того, з’являються можливості зі щільної карти без покриття, яке по праву вважається найбезпечнішим, але їхня герметичність триває недовго. У цьому зв'язку виникає закономірне питання, чим паперова подуда краща за пластикову? Існує чотири аргументи на користь целюлозної сировини: екологічна безпека, міцність, підвищена теплоізоляція, широкі можливості брендування зовнішньої поверхні.

На останньому привілеї варто звернути увагу. Реклама, отримана на склянку, може стати чудовим способом популяризації послуг, товарів, торгових марок. Такий вид маркетингу вважається доступним, а з огляду на постійний зріст залежності від кавових напоїв та перспективних перспектив.

Крышка на стакане – боль эколога-перфекциониста

Хоч би які дифірамби ми співали целюлозі, їй не можна відмиватися від сорому пластикової кришки (шутка, звичайно). Так чому одноразові склянки з кришкою, паперові тільки на 80%? Дахка виготовляється з тонкого полиску, тому що він не деформується при контакті з гарячою рідиною, міцно фіксується і приймає будь - яку форму в процесі виробництва.

Отже, достатньо просто відмовитися від кришки, щоб врятувати планету від забруднення пластиком? Так, ви можете зробити це, але подумайте лише про те, як багато втратите у зручному стані. По-перше, ризик обпечеться напоєм значно зросте. По-друге, якщо ви берете каву і поспішаєте в метро в годину пік, до пункту призначення, в кращому випадку, доїде тільки половина вмісту склянки.

Тому без кришки нікуди. Що нам пропонує цей необачний винахід? Пітейник — це невеликий отвір, що довідується про напій. Користуючись ним, людина не опуститься, і не зробить надто великого ковток, який може обпекти горло. Деякі екземпляри мають клапан, який закриває розплідник. Не хочете пити зараз? Закрийте клапан, щоб запобігти швидкому охолодженню й проливанню. До речі, кришки для холодних напоїв роблять з менш щільної пластмаси.

Болосе радикальний спосіб — використовувати особисту багаторазову посудину. З великих кав’ярнях цю ініціативу вже заохочують знижками.

Як вигідно закупити склянки?

Якщо ваш бізнес пов'язаний з сферою швидкого харчування, питання про те, де купити паперові склянки для кави за вигідною ціною, напевно, встиг набридти. Проводити дослідження, порівнювати ціни, аналізувати накладні витрати, занадто тяжко. Крім того, купувати закупку в Китаї не має сенсу, а залишається останній варіант — знайти місцевого виробника. Добре тепер вони є! Які переваги мають ті, хто співпрацює з місцевим заводом?

  1. Економія. Мінус наценки перекупів, мінус накладні витрати.
  2. Актуальна продукція. Сьогодні потрібні стаканчики, а завтра можуть знадобитися тарілки, серветки або рушники.
  3. Скидки для постійних партнерів. Чим більше ви купуєте в одному місці, тим більше накопичується.

Результатом цього є пряме співробітництво, що веде до економії. Налагодити торговельні зв’язки рекомендується на популярних майданчиках, як, наприклад, Prom.ua. Системні ресурси допомагають швидко орієнтуватися в середньому і малому сегменті бізнесу, де і зосереджені основні мануфактури.

Stakan.in.ua  (Провідництво і продажа паперових склянок оптом і в розпірку)

www.stakan.in.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner